06.12.2021

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, iki ülkenin medya ve iletişim alandaki kurumlarının yetkililerinden oluşan heyetler katıldı.

  • Liderlerimizin ortaya koyduğu irade ve kararlılıkla, iki ülkenin kardeşliğinin ve stratejik müttefikliğinin önemli unsurlarından biri haline gelen Ortak Medya Platformumuz, kurumsal yapılanmasını tamamlayarak etkinliğini daha da artıracak dedi.

  • Ortak Medya Platformu ve mutabık kaldığımız 6 komite, köklü ilişkilerimizi güçlendirerek, haklı mücadelemizin geniş kitlelere etkin şekilde ulaştırılmasına katkı sağlayacak.

  • Hacıyev, sosyal medya ve uluslararası medyada Azerbaycan'a yönelik devam etmekte olan enformasyon saldırılarına karşı koyma noktasında Türkiye'nin tecrübesinden daha fazla yararlanmak istediklerini sözlerine ekledi.

23/10/21 12:43

Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'nun ilk toplantısı yapıldı

İSTANBUL (AA) - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, iki ülkenin medya ve iletişim alandaki kurumlarının yetkililerinden oluşan heyetler katıldı. Toplantıda, "iki...

Haber Zamani ·

Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'nun ilk toplantısı yapıldı

Haber Zamani

Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu’nun İlk Toplantısı Yapıldı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ev sahipliğinde "Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek" temasıyla İstanbul'da düzenlenen Türk Konseyi Medya Forumu kapsamında Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'nun ilk toplantısı da yapıldı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin