07.05.2021

HABER ÖZETI

  • Köylere güneş enerjili baz istasyonları Şirket, insanı odağına alan “Herkes için erişilebilir iletişim” prensibi doğrultusunda toplumun bütün kesimlerini değerli hissettirmeyi amaçlıyor.

  • Yeni nesil iletişim teknolojileri ile güneş enerjisi ve rüzgâr enerjisi gibi alternatif kaynaklara yönelen şirket, temiz ve millî enerjiye de katkı sağlıyor.

  • Şirketin, sürdürülebilirlik alanında odaklandığı 4 ana konu şöyle açıklandı: Sabit ve mobil şebekelerde elektrik tüketimini düşürmek.

  • Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarıyla toplumda özellikle kadınları,görme engellileri ve dezavantajlı grupları destekleyip fırsat eşitliği sunmaya yönelik kalıcı adımlar atmak ve itici güç oluşturmak.

17/04/21 11:33

Türk Telekom, akıllı şehircilik ile kaynakların verimli kullanılmasına yardımcı oluyor

Türk Telekom, Verimlilik Haftası'nda yaptığı açıklamada, çalışmalarını duyurdu. Hayata geçirdiği ‘Yeni Nesil Şehir Platformu' ile ulaşım, enerji, çevre, sağlık, yaşam ve güvenlik alanlarında halihazırda 9 ilde 50'den fazla hizmet sunuyor; belediyelere sağladığı akıllı çözümleriyle...

Türkiye Gazetesi ·

Türk Telekom, akıllı şehircilik ile kaynakların verimli kullanılmasına yardımcı oluyor

Türk Telekom, yüksek tasarruflu yeni nesil iletişim teknolojileri ile çok sayıda şehre hizmet sunuyor. Akıllı şehircilik alanındaki çalışmaları ile Türkiye'nin kaynaklarını korurken sürdürülebilir topluma katkı sağlıyor. Türk Telekom, Verimlilik Haftası'nda yaptığı açıklamada,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin