15.08.2022

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Hükümetimiz ve Tarım ve Orman Bakanlığımız sektörümüzün gelişimine çok değerli katkılar veriyorlar.

  • Son zamanlarda oldukça artan girdi maliyetlerinden bunalan yetiştiricilerimiz için bu ödeme adeta bayram ikramiyesi olmuştur.

  • Sürü Büyütme ve Yenileme Desteği de hayvan sayımızın daha da artmasına vesile olan önemli bir destektir.

  • Biz de yetiştiriciler olarak bu desteklerin karşılığını vermek için canla başla çalışıp sektörümüzü daha güzel noktalara getirmenin çabasında olacağız.

02/07/22 11:50

TÜDKİYEB Başkanı Çelik'ten ödemeler açıklaması

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, bayram öncesinde çiftçilerin hesaplarına aktarılan sürü büyütme ve yenileme desteğini memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, "Son zamanlarda oldukça artan girdi maliyetlerinden...

Son haberler ·

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik: "Küçükbaş yetiştiricilerine 345 milyon lira Sürü Büyütme ve Yenileme Desteği ödendi"

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, Sürü büyütme ve yenileme desteği hakkında açıklamalarda bulundu. Genel Başkan Çelik, bayram öncesinde yetiştiricilere yapılan ödemenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin