03.07.2022

  • Sultangazi Belediyesi, bünyesindeki kaynaklarını en doğru şekilde değerlendirerek bir yandan tasarruf sağlıyor bir yandan da daha verimli ve hızlı hizmet sunuyor.

  • En güzel hizmeti, israfa kaçmadan, öz kaynaklarımızla sunmanın gayretindeyiz Sultangazi'de yaşayan yaklaşık 550 bin vatandaşı en güzel hizmetle buluşturmayı amaçladıklarını belirten Sultangazi Belediye Başkanı Av.

  • Atölyeden çıkan ve aralarında bankların, piknik masalarının ve kamelyaların da bulunduğu yüzlerce mobilya, şehir ormanlarında ve Sultangazi'nin dört bir yanındaki park ve bahçelerde yerini alıyor.

  • Sultangazimizi geliştirmeye ve çocuklarımıza çok güzel bir Sultanşehir armağan etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.

17/05/22 17:22

Sultangazi Belediyesi ilçeyi güzelleştiriyor

Kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak hizmet kalitesini daima yükseltmeyi amaçlayan Sultangazi Belediyesi, şehir ormanları ile park ve bahçelerdeki mobilyaları kendi bünyesinde üretiyor. Sultangazi Belediyesi, kendi atölyesinde bank, piknik masası, kamelya gibi yüzlerce...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin