15.05.2021

HABER ÖZETI

  • Ankara Adliyesine getirilen 6 emekli amiral ifadelerinin alınmasının ardından bulunduğu ili terk etmeme ve yurt dışına çıkmama kararı ile Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi.

  • Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Montrö Bildirisi'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, 6 emekli amiral savcılık karşısında ifade verdi.

  • Bu isimlerin tümüne adli kontrol şartıyla serbest bırakılma kararı verildi.

22/04/21 22:52

Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen amiraller adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Ankara Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen 6 amiral adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Montrö Bildirisi'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, 6 emekli amiral savcılık karşısında ifade verdi. Alınan ifadeler sonrası...

Istanbulhaber ·

Ankara Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen 6 emekli amiral, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ankara Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen 6 emekli amiral, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Istanbulhaber ·

İfadesi alınan 6 emekli amiral Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi

Ankara Adliyesine getirilen 6 emekli amiral ifadelerinin alınmasının ardından "bulunduğu ili terk etmeme" ve "yurt dışına çıkmama" kararı ile Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının "Montrö Bildirisi'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında,...

Istanbulhaber ·

Ankara Adliyesinde ifade veren amiraller ’bulunduğu ili terk etmeme’ ve ’yurt dışına çıkmama’ kararı ile Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildiler.

Ankara Adliyesinde ifade veren amiraller "bulunduğu ili terk etmeme" ve "yurt dışına çıkmama" kararı ile Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildiler.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin