29.05.2022

  • Samsun'da faaliyet gösteren sanayici ve iş insanlarının bağlı olduğu meslek ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nın ev sahipliğinde bir araya gelerek, Samsun'u konuştular.

  • Toplantı sonrasında açıklamada bulunan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, bir araya gelme amaçlarının daha güçlü bir Samsun olduğunu söyledi.

  • Başkanlar, ortak akıl çerçevesinde istişarede bulunarak, Samsun için neler yapılabilir, sorunları ve çözüm önerilerini bir masa etrafında görüştüler.

  • Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin ve Karadeniz Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu (KARGİF) Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu ise mazeretlerinden dolayı toplantıya katılamadı.

11/01/22 12:16

STK’lar “Daha güçlü bir Samsun” için buluştular

Samsun iş dünyası meslek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ev sahipliğinde bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonrasında konuşan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin