07.12.2021

HABER ÖZETI

  • A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Letonya maçını kazanmak ve grup ikinciliği için mücadele etmek istediklerini söyledi.

  • Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kuntz, Letonya karşısında sahaya çıkacak kadro konusunda, Çağlar ve Ozan'ın cezası bitti.

  • Felsefenin oturması için sabır ve zaman gerekli Hem oyun felsefesinin oturmasını hem de galibiyetlerin gelmesini istediklerinin altını çizen Kuntz, Norveç maçında top rakipte çok fazla kaldı.

  • Milli takıma uygun bir oyun felsefesi bulduğunuz söylemiştiniz, bu felsefenin oturması konusunda hangi aşamadayız?sorusuna şu yanıtı verdi: Topu alır almaz kaptırmak istediğimiz bir şey değildi.

10/10/21 22:01

Stefan Kuntz: "Galibiyete ihtiyacımız olduğunu biliyoruz"

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Letonya maçı öncesi yaptığı açıklamada, "Galibiyete ihtiyacımız olduğunu biliyoruz" dedi. A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda yarın Letonya ile deplasmanda oynayacağımız...

Istanbulhaber ·

Milli Takım maçı öncesi açıklamalar

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Letonya maçını kazanmak ve grup ikinciliği için mücadele etmek istediklerini söyledi.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin