18.05.2021

  • Yasemin Tareen, hayvanları beslemek için her hangi bir yerden yardım almadığının altını çizerek, Kendi imkanlarımla günlük 100-150 TL yiyecek ve su alıyorum.

  • İnsanların hayvanları sahiplendikten sonra sıkılıp ormanlara ve sokaklara terk ettiklerini kaydeden Yasemin Tareen, Dileriz ki belediyelerin kısırlaştırma programları artar, petshoplar kapatılır, illegal üreticilere ağır cezalar verilir.

  • Tareen, çocukluğundan beri hayvanları çok sevdiğini, sokak hayvanlarının durumunun içler acısı olduğunu görünce, kendisini tamamen sokak hayvanlarının beslenmesi ve bakımına adadığını ifade etti.

  • Tareen, sokaktaki ve ormandaki köpekleri beslediğini, tedavi ettirdiğini ve yuva edindirdiğini belirterek kendi imkanları doğrultusunda yardımcı olmaya çalıştığını söyledi.

21/04/21 12:03

Sokak hayvanlarını beslemek için her gün kilometrelerce yol kat ediyor

Antalya'da gönüllü hayvansever kadın sokak hayvanlarını beslemek için her gün kilometrelerce yol gelip Aksu ilçesindeki ormanlık alanda 20-25 sokak hayvanının yiyecek ve su ihtiyacını gideriyor. Yasemin Tareen, hayvanları beslemek için her hangi bir yerden yardım almadığının...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin