18.05.2022

HABER ÖZETI

  • Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinin yanı sıra kırsal alanlarda da besleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  • Bilgilendirmelerin yanında Sokak Hayvanları Koruma ve Besleme Grubu sokak hayvanlarının yoğun bir şekilde bulunduğu paklar, bahçeler, meydanlar, sokak ve caddelerde belirlenen noktalara mama bıraktı.

  • Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, sokak hayvanları için her duyarlı vatandaşın kapısının önüne su ile kuru mama bırakabileceğini hatırlatıyor.

  • Sokak hayvanlarının kış şartlarında besinsiz kalamaması için çalışmalarını yürüten ekipler, ilçelerde vatandaşlara da bulundukları yerlerdeki sokak hayvanlarını beslemeleri için mama bırakmalarını istedi.

09/01/22 13:33

Sokak hayvanları yalnız değil

Balıkesir Valiliği bünyesinde oluşturulan ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Balıkesir Şube Müdürlüğü koordinesinde yürütülen Sokak Hayvanlarını Koruma ve Besleme Grubu il genelinde çalışmalarına devam ediyor. Toplum nezdinde hayvan sevgisinin artması, sokak hayvanlarının...

Istanbulhaber ·

Tepebaşı’nda sokak hayvanları besleniyor

Tepebaşı Belediyesi, sokak hayvanları için gerçekleştirdiği besleme çalışmalarını merkez mahallelerin yanı sıra kırsalda da ara vermeden sürdürüyor. Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinin yanı sıra kırsal alanlarda da besleme çalışmalarına...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin