25.09.2021

HABER ÖZETI

  • Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Emre Fazlılar'a yapılan çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum.

  • Aynı zamanda Kuşadası'nın sevilen esnaflarından olan Fazlılar'a yönelik saldırıya siyasilerden kınama mesajları yağdı.

  • Kuşadası, hanutçuların ve zorbaca yöntemlere başvuran esnafın değil; dürüst, nezaket sahibi ve kanunlara saygılı insanların yaşadığı modern bir turizm kentidir ve öyle kalacaktır.

  • Fazlılar, vücudunun çeşitli yerlerine aldığı darbeler nedeniyle yaralandı.

15/07/21 16:56

Siyasilerden belediye meclis üyesi Emre Fazlılar’a yapılan saldırıya sert tepki

Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar'a yönelik gerçekleştirilen saldırıya siyasiler sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesaplarından mesaj yayımlayan belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve meclis üyeleri Fazlılar'a geçmiş olsun dileklerini iletti. Kuşadası...

Istanbulhaber ·

Başkan Günel, meclis üyesine yapılan saldırıya tepki gösterdi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar'a yönelik gerçekleştirilen saldırıya tepki gösterdi. Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar'ın uğradığı saldırı ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Ömer Günel şu şekilde konuştu: "Aynı zamanda değerli...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin