09.05.2021

HABER ÖZETI

  • Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşların durdurulacağına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

  • Bu bağlamda Rusya Devletinden ülkemize yapılan uçak seferleri ve girişlerde herhangi bir değişiklik olmayıp daha önceki uygulamamız aynı şekilde devam etmektedir ifadelerine yer verildi.

  • Bu kapsamda konuyla ilgili olarak Rusya makamları ile yapılan görüşmeler neticesinde uçuşların durdurulması yönünde herhangi bir resmi kararlarının olmadığı ve haberlerin asılsız olduğu bildirilmiştir.

10/04/21 23:59

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Rusya ile uçuşlarda herhangi değişiklik olmadığını duyurdu

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Rusya'dan Türkiye'ye yapılan uçak seferleri ve girişlerde daha önceki uygulamanın aynı şekilde devam ettiğini bildirdi. SHGM'nin Twitter'dan yaptığı duyuruda, son zamanlarda Rusya basın yayın organları ve sosyal medya kanallarında,...

Türkiye Gazetesi ·

SHGM’den ’Rusya ile uçuşlar durduruluyor’ iddialarına ilişkin açıklama

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşların durdurulacağına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, son günlerde özellikle Rusya kamuoyunda Türkiye ile uçuşların durdurulacağına ilişkin iddialara...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin