16.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ankara Sincan'da Çimşit ve Yenikent'te bulunan Kurban Kesim yeri ve Kurban Pazar alanları Sincan Belediyesi ekipleri gözetiminde hazırlıklarını tamamlıyor.

  • Kurban Bayramı için satıştan kesime vatandaşın her ihtiyacını düşünen Sincan Belediyesi 200'e yakın personeliyle hazır bulunuyor.

  • Belediye Başkanı Hüseyin Keskin alanla ilgili yaptığı değerlendirmede, Bu sene de kurban satış ve kesim merkezimizi tüm detayları düşünerek hazır hale getirdik.

  • Zabıta ekipleri vatandaşların güvenli bir şekilde ibadetini yapması için tüm kontrolleri titizlikle yaptıklarını vurguladı.

24/06/22 10:39

Sincan’da kurban pazar ve kesim alanları hazır

Ankara Sincan'da Çimşit ve Yenikent'te bulunan Kurban Kesim yeri ve Kurban Pazar alanları Sincan Belediyesi ekipleri gözetiminde hazırlıklarını tamamlıyor. Çimşit ve Yenikent'te bulunan Kurban Kesim yeri ve Kurban Pazar alanlarında hazırlıklar tamamlandı. Çadırlar kuruldu...

Istanbulhaber ·

İstanbul’a ilk kurbanlıklar Sultanbeyli’den giriş yaptı

Kurban Bayramına sayılı günler kala kurban satış ve kesim merkezlerinde de hareketlilik başladı. Sultanbeyli Belediyesi tarafından bu sene de tüm detaylarıyla oluşturulan kurban satış ve kesim merkezine ilk kurbanlıklar giriş yaptı. Sultanbeyli Belediyesi tarafından oluşturulan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin