16.08.2022

HABER ÖZETI

  • Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, haziran ayında yapılan ankette de Türkiye'nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

  • Mahmut Uçar, Sonar Araştırma Şirketi tarafından ülke genelinde yapılan en başarılı İlçe Belediye Başkanları arasında Türkiye 2'si olarak başarısını bir kez daha tescilledi.

  • Milletimize hizmet yolunda desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Hükümetimize, Milletvekillerimize, parti teşkilatlarımıza ve hemşehrilerimize minnettarız dedi.

  • Erzurum'un Anadolu'nun önsözü olduğunu anımsatan Sekmen, Anadolu'nun önsözü olan şehrimize hizmet etmek onur ve şereflerin en yücesidir kaydını düştü.

29/06/22 14:11

Sekmen ve Uçar zirvede

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, Sonar Araştırma Şirketi tarafından ülke genelinde yapılan en başarılı İlçe Belediye Başkanları arasında Türkiye 2'si olarak başarısını bir kez daha tescilledi. Türkiye'nin saygın anket şirketlerinden Sonar Araştırma, Büyükşehir...

Istanbulhaber ·

Zirve kentin zirve başkanı: Mehmet Sekmen

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, haziran ayında yapılan ankette de "Türkiye'nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı" seçildi. Aynı ankette Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar da ilçe belediyeleri arasında Türkiye ikincisi oldu. Göreve geldiği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin