08.12.2021

  • Buluşmada, metro projesine de değinen Seçer, Toplamda 3 etapta 34.4 kilometrelik raylı sistemleri Mersin halkına kazandırmak sözümüz olsun dedi.

  • Mezarlıklarla ilgili çalışmaların devam ettiğini, mahallelerde Toplum Merkezleri yaptıklarını dile getiren Seçer, kent merkezini canlandıracaklarını, belediyenin hizmet birimlerini taşıyacaklarını ve Kırmızı Lacivert İşhanını yıkıp yerine Kent Meydanı oluşturmak istediklerini vurguladı.

  • Kasaplar Çarşısını kamulaştırdıklarını, Balık Pazarını tamamen elden geçirdiklerini ifade eden Seçer, İstiklal Caddesini tek yön haline getiriyoruz.

  • Kısa sürede Huzurkent'te 94 dekar alanın çok az bir kısmı mezarlık olarak ayrılarak yaklaşık olarak 80-85 dekar arazi üzerine biz Nakliyeciler Sitesini, Tır Parkını yapacağız diye konuştu.

20/10/21 18:17

Seçer: “34,4 kilometrelik raylı sistemleri Mersin halkına kazandırmak sözümüz olsun”

MERSİN (İHA) – Muhtarlarla bir araya gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, muhtarlarla her zaman yakın ilişki içinde olduklarını ve her sorunu rahatlıkla kendisine iletebildiklerini söyledi. Buluşmada, metro projesine de değinen Seçer, "Toplamda 3 etapta...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin