30.06.2022

HABER ÖZETI

  • Osmangazi Belediyesi'nin Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği işbirliğiyle düzenlediği Okullar Arası Mahalli Bursa Minikler Satranç Yarışması'nda sporcular ilk hamlelerini yaptı.

  • Farklı yaş gruplarından 49 katılımcının kıyasıya rekabetine sahne olan turnuva sonrasında dereceye girenler için ödül töreni gerçekleştirildi.

  • Tabletle oynamak yerine satranç oynamayı tercih ediyorum Turnuvanın en küçüğü olan Rana Betül Topçu, Ben tabletle oynamak yerine satranç oynamayı tercih ediyorum.

  • Turnuvada A kategorisinde 13, B kategorisinde ise 36 lisanslı satranç oyuncusu olağanüstü performans sergiledi.

24/05/22 12:06

Satranç tutkunları Osmangazi’de buluştu

Osmangazi Belediyesi'nin Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği işbirliğiyle düzenlediği Okullar Arası Mahalli Bursa Minikler Satranç Yarışması'nda sporcular ilk hamlelerini yaptı. Osmangazi Belediyesi ev sahipliğinde Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri'nde gerçekleşen...

Istanbulhaber ·

19 Mayıs Satranç Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu

Binlerce öğrenciyi farklı spor dalları ile buluşturan Küçükçekmece Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde satranç turnuvası düzenledi. Farklı yaş gruplarından 49 katılımcının kıyasıya rekabetine sahne olan turnuva sonrasında dereceye girenler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin