20.08.2022

HABER ÖZETI

  • Mütevelli Heyet Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yetkin hekim ve sağlık profesyonelleri yetiştirmek amacıyla sosyal sorumluluk anlayışı ile kurduğumuz SANKO Üniversitesi'nin mezuniyet törenleri bizler için gurur vesilesidir dedi.

  • Dünya Kadın Mühendisler Günü'nü kutlayan Konukoğlu, Hedefimiz beyaz yaka çalışanlarda kadın-erkek eşitliğini yakalamaktır dedi.

  • Kadınların ekonomiye eşit katılımı ve fırsat eşitliği konusunu kapsayıcı ve sürdürülebilir bir vizyonla ele alan SANKO Holding'de şu anda 159 kadın mühendis görev yapıyor.

  • İşin hilesi dürüstlüktür ilkemizden taviz vermeden Gazi Şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz.

27/06/22 16:00

SANKO Üniversitesi’nde mezuniyet heyecanı

SANKO Üniversitesi'nde Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinden mezun olan öğrencilerin mezuniyet mutluluğu yaşandı. Mütevelli Heyet Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ile SANKO Holding...

Istanbulhaber ·

Sanko’nun kadın mühendisleri Konukoğlu ile bir araya geldi

Sanko'da çalışan kadın mühendisler, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile çay sohbetlerinde bir araya geldi. Dünya Kadın Mühendisler Günü'nü kutlayan Konukoğlu, "Hedefimiz beyaz yaka çalışanlarda kadın-erkek eşitliğini yakalamaktır" dedi. Grup şirketleri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin