26.06.2022

  • SANKO Üniversitesi akademisyenleri Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde konulu kariyer günü çerçevesinde, Birecik Enver Nehibe Karaata Kültür Merkezi'nde aday öğrencilerle buluştu.

  • Zafer Çetin, Fakültemiz, ülkemizin köklü ve başarılı üniversitelerinden yetişmiş toplam 96 öğretim elemanı ile eğitim veriyor dedi.

  • Akreditasyon çalışmaları Tıp Fakültesinde sundukları eğitimin ulusal ve uluslararası standartlarda olduğunun kayıt altına alınması için başlattıkları akreditasyon çalışmalarının en kısa sürede tamamlanmasını hedeflediklerini vurgulayan Prof.

  • Güncel teknolojinin bütün olanaklarıyla donatılmış dersliklerin yanı sıra, mesleki beceri, multidisiplin, fizyoloji ve bilgisayar becerileri gibi laboratuvarları içeren geniş bir laboratuvarlar alt yapısına sahip olduklarını anımsatan Prof.

26/05/22 23:22

SANKO Üniversitesi akademisyenleri Birecik’te

SANKO Üniversitesi akademisyenleri "Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde" konulu kariyer günü çerçevesinde, Birecik Enver Nehibe Karaata Kültür Merkezi'nde aday öğrencilerle buluştu. Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zafer Çetin, "Fakültemiz, ülkemizin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin