27.05.2022

HABER ÖZETI

  • Adnan Ünverdi, Gaziantep'te sanayinin temellerinin yeni atılmaya başladığı bir dönemde merhum Sani Konukoğlu'nun cesaret ve girişimciliği ile ülke sanayisinin gelişmesine büyük katkılarda bulunduğunu kaydetti.

  • Sosyal hizmetleri nedeni ile Devlet Üstün Hizmet Madalyası'na layık görülmüştür.

  • Gaziantep Sanayi Odası'nın ilk başkanı Firmasının adı ile 1988 yılında kurulan Sankospor'un yönetim kurulu başkanlığını üstlenen Sani Konukoğlu, diğer sanayicilerle birlikte 15 ağustos 1989'da Gaziantep Sanayi Odası'nı kurdu.

  • Merhum Sani Konukoğlu, sanayiciliği, hayırseverliği, eğitim ve sağlık alanında atmış olduğu adımlar ile herkesin takdirini toplamıştır.

16/01/22 10:38

Sani Konukoğlu: Anadolu’da sanayileşmenin öncülerinden

SANKO Holding'in kurucusu ve Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden olan Sani Konukoğlu, 28 yıl önce ebediyete intikal etmesine rağmen, öğretileri ile günümüzde de SANKO'nun, ailesinin ve sevenlerinin yolunu aydınlatıyor. SANKO Onursal Başkanları Abdulkadir ve Zeki, Yönetim...

Istanbulhaber ·

GSO Kurucu Başkanı Sani Konukoğlu’nun vefatının 28’inci yıl dönümü

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Kurucu Başkanı Sani Konukoğlu'nun vefatının 28'inci yıl dönümü münasebetiyle anma mesajı yayımlayan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, merhum Sani Konukoğlu'nun girişimciliği, prensipleri ve ülke sanayisine kattığı değerlerle her zaman...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin