13.05.2021

HABER ÖZETI

  • Antalya'nın Alanya ilçesinde çok sayıda hırsızlık olayına karıştığı iddia edilen 3 şüpheliden 2'si polis tarafından yakalandıktan sonra adli makamlarca tutuklandı.

  • Hırsızlık olayını gerçekleştiren H.K (24), L.B (20), E.K (18), B.K (15), C.K (17), T.K (21) ve İ.K (47) isimli şahıslar yakalanarak göz altına alındı.

  • Yapılan araştırmalarda şüphelilerin cumartesi günü 6 farklı iş yerinde meydana gelen hırsızlık olayı ve 1 motosiklet hırsızlığının failleri olduğu tespit edildi.

  • Hırsızlık olayının yaşandığı iş yerlerinde yapılan araştırmada toplam 17 bin TL değerinde sigara ve alkol, 1 fotoğraf makinası, 3 bozuk para dolu bahşiş ve yardım kutusu, 1 cep telefonunun çalındığı belirlendi.

19/04/21 16:44

Sanayi sitesinde hırsızlık olayına karışan 7 şüpheli gözaltına alındı

Zonguldak'ta sanayi sitesinde 1 ayda 3 ayrı hırsızlık olayına karışan 7 şüpheli ekipler tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre Zonguldak'ın Devrek İlçesi İsmet Paşa Mahallesi Eski Sanayi Sitesinde 3 ayrı hırsızlık olayında yaklaşık değeri 15 bin TL olan hurda malzemeleri...

Istanbulhaber ·

Alanya’da küçük yaşta 2 hırsızlık şüphelisi yakalandı

Antalya'nın Alanya ilçesinde çok sayıda hırsızlık olayına karıştığı iddia edilen 3 şüpheliden 2'si polis tarafından yakalandıktan sonra adli makamlarca tutuklandı. Hırsızlık anları ise güvenlik kamerasına yansıdı. Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro Amirliği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin