06.05.2021

  • #FarkınaVar, 2019'dan bu yana da İnterneti Tadında Kullan farkındalık kampanyalarıyla toplumu internetin doğru kullanımı konusunda bilgilendiren Samsung, bu yıl da çalışmalarına çok önemli bir proje ile devam ediyor.

  • Paylaşmanın Sorumluluğunu Al projesi kapsamında bir araya gelen Samsung ile TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı)birlikte online bir platform oluşturdu.

  • Anne ve babalara Kontrolü Elden Bırakma sloganımızla seslenerek, çocukların internette kontrollü bir şekilde gezinti yapabilmeleri için Samsung Kids uygulaması ile önlem alabileceklerini aktardık.

  • Bu platformla anne ve babaları tüm konular hakkında detaylı olarak bilgilendiriyoruz Platformun hazırlanmasında önemli katkılarda bulunanMaltepe Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi ve Psikolog Dr.

15/04/21 18:24

Samsung'dan Ebeveynlere Rehberlik Edecek Platform

Samsung, ürün ve hizmetleri ile insanların yaşamlarını hiç olmadığı kadar kolaylaştırırken küresel kurumsal vatandaşlık vizyonu kapsamında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de topluma değer katmaya devam ediyor. 2016 yılından bu yana "Siber Zorba Olma! #FarkınaVar",...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin