16.01.2022

  • Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından iç ve dış paydaşların katılımı ile 2022-2025 yıllarını kapsayacak şekilde hazırlanacak stratejik plan çalışmasına yol haritası olması amacıyla Paydaş Çalıştayı düzenlendi.

  • Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Toplantı Salonu'nda yapılan çalıştaya iş dünyası, yerel yöneticiler ve bürokratların yoğun katılımı oldu.

  • Mahmut Aydın, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, STSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz, şehrin idarecileri, STK temsilcileri ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

  • Buradaki çalışmada güzel kararlar çıkacak ve önümüzde bir yol haritası olarak iş dünyamıza bir rehber niteliğinde bir doküman ortaya çıkmış olacak.

08/12/21 12:03

Samsun ‘Paydaş Çalıştayı’

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından iç ve dış paydaşların katılımı ile 2022-2025 yıllarını kapsayacak şekilde hazırlanacak "stratejik plan" çalışmasına yol haritası olması amacıyla "Paydaş Çalıştayı" düzenlendi. 2015 yılından bu yana "A sınıfı" odalar arasında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin