15.08.2022

  • Samsun'da son yıllarda sokak hayvanlarına sahip çıkılması konusunda ciddi bilinç oluştuğunu ifade eden Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ali Tulumen,Yaptığımız eğitimler ile bu bilinci daha fazla artırmak istiyoruz.

  • Seminer sonrasında öğretmenlere Down Sendromlu Çocukların Eğitiminde Görev Alan Öğretmenlerin Özel Eğitim Alanında Mesleki Yeterliliklerinin Geliştirilmesi Eğitimi katılım sertifikası verildi.

  • İki gün süren ve 36 kişinin katıldığı eğitimlerde hayvan davranışları, hayvanların bakım ve beslenmesi, kısırlaştırılması ve sahiplendirilmesi gibi konularda sunum yapıldı.

  • Öğretmenlere özel eğitim Öte yandan, Samsun Büyükşehir Belediyesi, down sendromlu öğrencilerin öğrenim kalitelerini artırmak amacıyla öğretmen eğitimi programı başlattı.

28/06/22 17:32

Samsun’da “Hayvan Dostu” eğitimi

Samsun Büyükşehir Belediyesi (SBB), patili dostların korunması amacıyla eğitim düzenledi. Eğitim iki gün sürerken katılım sağlayan 36 kişiye hayvan davranışlarıyla alakalı bilgiler verildi. SBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı patili dostların korunması için ev...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin