19.05.2022

HABER ÖZETI

  • Salihli'de sabah saatlerinde başlayan ve yüksek kesimlerde şiddetini iyice artıran kar yağışı, özellikle Çaypınar, Yeniköy, Damatlı ve Burhan Mahallelerinde etkili oldu.

  • Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yolların ulaşıma açık kalması için belediye ekiplerinin mesai gözetmeden çalıştıklarını söyledi.

  • 52 araç, 88 kişilik ekiple yağışlar öncesinde teyakkuza geçen Büyükşehir Belediyesi, şehrin yüksek mahallelerinde kar yağışı dolayısıyla kapalı yollar ekiplerin çalışmasıyla açıldı.

  • Ekipler, bir taraftan yolları açarken, diğer taraftan da okul servislerinin karla kapanan yollarda mahsur kalmaması için seferber oldu.

18/01/22 19:47

Sakarya’da kardan kapanan 8 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Sakarya'da kar yağışı nedeniyle kapanan 8 mahalle yolu ulaşıma açıldı. Sakarya Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler şehrin yüksek bölgelerinde etkisini hissettiren kar yağışına ilişkin çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 52 araç, 88 kişilik ekiple yağışlar öncesinde teyakkuza...

Istanbulhaber ·

Salihli’de kardan kapanan yollar ulaşıma açıldı

Tüm yurtta olduğu gibi Manisa'nın Salihli ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışından dolayı ulaşıma kapanan mahalle yolları, Salihli Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sonucunda yeniden ulaşıma açıldı. Salihli'de sabah saatlerinde başlayan ve yüksek kesimlerde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin