17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Bakanlık binasında gerçekleşen toplantıda alınan kararlar ile Türkiye'de hekimliğin yeni bir döneme geçtiği belirtildi.

  • İlk bölümde Bakan Koca, hekimler için tamamlanan ve devam eden çalışmaları anlatarak, bunların sonucunu hekimliğin icrası açısından yeni bir realite olarak adlandırdı.

  • Sağlık Bakanı Koca, toplantının ikinci bölümünde sağlık çalışanlarının belli başlı sorunlarına getirilen çözümleri detaylı bir sunumla anlattı.

  • Bakan Koca, kendisinin 2 buçuk yıl kadar süren salgın dönemindeki prensibinin devam edeceğini belirterek, Sağlık kurumlarının kapısından içeri adım atan her hasta benim hastamdır dedi.

24/06/22 13:50

Sağlık Bakanı Koca’nın katıldığı toplantının detayları belli oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın geçtiğimiz salı günü 58 hekimle yaptığı toplantının detayları belli oldu. Bakanlık binasında gerçekleşen toplantıda alınan kararlar ile Türkiye'de hekimliğin yeni bir döneme geçtiği belirtildi. Türkiye'nin farklı illerindeki hastanelerde,...

Istanbulhaber ·

Bakan Koca hekimlerle bir araya geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 58 hekimle bir araya geldiği toplantıda, sağlık çalışanlarına yönelik yeni düzenlemeler hakkında bilgi vererek, hekimlerin ekonomik şartlarının iyileştirilmesine yönelik yasanın uygulama yönetmeliği çıktığında sonuçların beklentileri aşacağını...

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin