04.12.2021

HABER ÖZETI

  • İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri son olarak Kaynarca Mahallesi'nde süt üreticileriyle buluştu.

  • Merkezefendi Belediyesi tarafından başlatılan Halk Süt projesi kapsamında aylık 7 bin 500 çocuğa, 30 ton sağlıklı ve doğal süt ekipler tarafından ulaştırılıyor.

  • Vatandaşların daha kaliteli ve hijyenik koşullarda sütle buluşması adına çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi eğitimlerine devam edecek.

  • Merkezefendi Belediyesi, Türkiye genelinde nüfusa oranla çocuklara en çok süt desteğinde bulunan ikinci belediye olma özelliğini de sürdürüyor.

16/10/21 15:36

Sütün hijyeni ve kalitesi eğitimi Kaynarca’da devam etti

Süt sağım hijyen aparatı dağıtımını eğitimlerle eş zamanlı olarak sürdüren İzmit Belediyesi, Kaynarca Mahallesi'nde süt üreticileriyle bir araya geldi. İzmit Belediyesi, süt üretiminde kaliteyi ve sütün sağım hijyenini arttırmak için köylerde süt üreticileriyle bir araya...

Istanbulhaber ·

Halk Süt 2 yaşında

Sosyal belediyecilik anlayışı ile birçok projeyi hayata geçiren Merkezefendi Belediyesi'nin, çocukları sağlıklı ve güvenli sütle buluşturmak amacıyla başlattığı "Halk Süt" projesi 2 yaşında. Merkezefendi Belediyesi tarafından başlatılan "Halk Süt" projesi kapsamında aylık...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin