25.05.2022

HABER ÖZETI

  • Dilovası Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında bir süredir süren toplu iş sözleşme görüşmeleri önceki gün sona erdi.

  • Sözleşme sonunda işçiden ve emekten yana tavır sergileyen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'ın beklenenin üstünde zam müjdesi belediyede bayram havası oluşturdu.

  • Yükselen şehir Dilovası'nı inşa ediyoruz Emeğin, emekçinin ve tüm çalışanlarının yanında olduklarını söyleyen Başkan Şayir yaptığı konuşmada, Bizim için hepiniz çok kıymetlisiniz.

  • Biz bu sorumluluklarımızı en iyi şekilde yapmak için çaba sarf edeceğiz.

15/01/22 13:21

Sözleşme görüşmeleri sonuçlanınca işçilerin yüzü güldü

Dilovası Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında bir süredir süren toplu iş sözleşme görüşmeleri önceki gün sona erdi. Sözleşme sonunda işçiden ve emekten yana tavır sergileyen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'ın beklenenin üstünde zam müjdesi belediyede bayram havası...

Istanbulhaber ·

Sözleşme görüşmeleri sonuçlanınca işçilerin yüzü güldü

Dilovası Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında bir süredir süren toplu iş sözleşme görüşmeleri önceki gün sona erdi. Sözleşme sonunda yüzde 80'e yakın zam müjdesi belediyede bayram havası oluşturdu. Dilovası Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında yapılan görüşmeler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin