22.10.2021

HABER ÖZETI

  • TEKNOFEST'te Akıncı ve Aksungur insansız hava araçları, Gökbey ve Atak helikopteri, Bayraktar TB2 ve Hürkuş gibi yerli ve milli imkanlarla üretilen savunma sanayii araçları sergileniyor.

  • Milli Teknoloji Hamlesi'ne katkıda bulunmak amacıyla yazılım geliştiren firma yetkilisi Volkan Gazioğlu, teknoloji ve yazılım alanında yatırımlar yaptıklarını belirterek, Arama motoru teknolojilerinde bir yatırım yapıyoruz.

  • Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivallerinden olan TEKNOFEST Atatürk Havalimanı'nda ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

  • Savunma sanayinin yerli olmasına vurgu yapan Murat İkinci, Savunma sanayi, yerli ve milli olması şart olan sanayilerden bir tanesidir.

21/09/21 17:06

ROKETSAN’dan yerli ve milli teknoloji vurgusu

ROKETSAN Genel Müdürü Murat İkinci, "Savunma sanayinde genel olarak yerlilik oranımız yüzde 70 civarında. Savunma sanayi yerli ve milli olması şart olan bir alan. Biz de bu yerli, milli teknolojilerimizin geliştirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz" dedi. Dünyanın en büyük...

Istanbulhaber ·

Yerli ve milli yazılım üreticileri TEKNOFEST’te

Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen TEKNOFEST'te savunma sanayinin önemli firmalarının yanında milli teknoloji hamlesine katkı sağlamak amacıyla yerli ve milli yazılım geliştiren firmalar da yer alıyor. Türkiye Teknoloji Takımı (T3 Vakfı) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin