13.05.2021

  • Rize'de son zamanlarda artan vaka sayısı ile birlikte hastanelerdeki servis yatakları ve yoğun bakım alanlarının kapasiteleri zorlandığı için İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşlara uyarıda bulunuldu.

  • Yapılan uyarıda vatandaşlardan zorda kalmadıkça hastaneye başvurmamaları istenirken Elbetteki insanlarımız zorda kalmadıkça zaten bu ortamda hastaneye gitmeyi tercih etmemektedirler.

  • Aile hekimlerinin hizmet vermeye devam ettiğini hatırlatan uyarıda Aile hekimlerimiz ise ellerinden geldiğince vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermeye devam edeceklerdir.

  • Bunların yanı sıra oluşabilecek her tür acil durumlarda yine kanser tedavisi, gebe takibi vb.gibi durumlarda sunulan hizmette herhangi bir kesinti söz konusu olmayacaktır.

16/04/21 15:33

Rizeliler’e "Zorda kalınmadıkça hastanelerimize başvurmayın" uyarısı

Rize'de son zamanlarda artan vaka sayısı ile birlikte hastanelerdeki servis yatakları ve yoğun bakım alanlarının kapasiteleri zorlandığı için İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşlara uyarıda bulunuldu. Yapılan uyarıda vatandaşlardan zorda kalmadıkça hastaneye başvurmamaları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin