28.01.2022

HABER ÖZETI

  • İslamlaşa Mahallesi'nde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen arka kısmındaki Kredi ve Yurt Kurumlarına bağlı öğrenci yurdunun çatısında akşam saatlerinde yangın çıktı.

  • Yangının çıkış nedeninin binadaki çatı tadilatı olabileceğini dile getiren Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Üniversitemize ait Yeşil Çay yurdumuzun çatısında bir yangın başladı.

  • Çıkan yangını söndürmek için itfaiye ekipleri çalışmalarını sürdürürken, öğrenciler ise tahliye ediliyor.

  • Tedirginliğimiz yan tarafta hastanemiz var, çatıdan atlayan diğer malzemelerin diğer çatılara atlaması, yeni bir yangına vesile olması dedi.

29/11/21 20:08

Rize’de yurt çatısında çıkan yangın kontrol altına alındı

Rize'de üniversite öğrencilerinin kaldığı yurdun çatısında çıkan yangın kontrol altına alındı. İslamlaşa Mahallesi'nde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen arka kısmındaki Kredi ve Yurt Kurumlarına bağlı öğrenci yurdunun...

Istanbulhaber ·

Rize’de üniversite öğrenci yurdunun çatısında yangın çıktı

Rize'nin İslamlaşa mahallesinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen arka kısmındaki Kredi ve Yurt Kurumlarına bağlı öğrenci yurdunun çatısında akşam saatlerinde sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı. Çıkan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin