25.10.2021

HABER ÖZETI

  • T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Teknofest'in dördüncü yılında ilkler yaşanacağını söyledi.

  • Dünyanın en büyük ikinci havacılık festivali olan Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne ev sahipliği yapacak olan İstanbul'da Teknofest için tanıtım toplantısı düzenlendi.

  • Yarışmalara katılacak ekiplerimize, gençlerimize, çok değerli hocalarımıza, Balıkesir Gençlik Merkezimizdeki mesai arkadaşlarımı tebrik ediyor, kendilerine Teknofest'te yürekten başarılar diliyorum diye konuştu.

  • Mart 2020 tarihinde başlayan bu serüvende 4 aşamayı başarıyla geçen otonom hasat robotu finalde yarışacak.

20/09/21 21:39

Rekor sayıda başvuru alan Teknofest İstanbul’da başlıyor

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen törenle Teknofest 2021'in tanıtımı gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısında konuşan Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, "Rekor şekilde başvuru aldık. Halka açık bir şekilde gerçekleştirilecek. İlk defa insansız hava araçları...

Istanbulhaber ·

Balıkesirli gençler TEKNOFEST’ de finalde

21-26 Eylül'de İstanbul Hava Limanında gerçekleştirilecek olan 2021 TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde Lisans ve Lisans Üstü Seviyesinde Tarım Teknolojileri Yarışması kapsamında Balıkesir Gençlik Merkezinin "Awaxen" takımı Otonom Hasat Robotu finalde yarışacak. Toplumda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin