16.06.2021

HABER ÖZETI

  • Qualcomm'un son amiral seviye işlemcisi Snapdragon 888, üst segment telefonlarda henüz yeni yeni karşımıza çıkıyor, ancak ABD'li şirket şimdiden işlemcinin sonraki modeli için hazırlıklara başlamış durumda.

  • Ancak sonraki model, farklı bir kod adıyla anılmayacak, tıpkı akıllı telefonlardan aşina olduğumuz gibi Pro varyanttan ibaret olacak.

  • Daha önce Snapdragon 865 işlemcisinden sonra küçük güncellemelerle Snapdragaon 865+ işlemcisini de kullanıma sunan Qualcomm, bu kez ise Pro model üretecek.

  • Ana Cortex X1 çekirdeği, 2.84 GHz frekanstan biraz daha hızlı olacak olan Snapdragon 888 Pro'da diğer çekirdekler ise değişmeden aynı şekilde kalacak.

29/04/21 15:03

Qualcomm Snapdragon 888 Pro Geliyor! Peki, Neler Farklı?

Yonga devi Qualcomm'un son amiral seviye işlemcisi Snapdragon 888, üst segment telefonlarda henüz yeni yeni karşımıza çıkıyor, ancak ABD'li şirket şimdiden işlemcinin sonraki modeli için hazırlıklara başlamış durumda. Ancak sonraki model, farklı bir kod adıyla anılmayacak,...

Chip ·

Qualcomm Snapdragon 888 Pro Geliyor! Peki, Neler Farklı?

Qualcomm'un son amiral seviye işlemcisi Snapdragon 888, üst segment telefonlarda henüz yeni yeni karşımıza çıkıyor, ancak ABD'li şirket şimdiden işlemcinin sonraki modeli için hazırlıklara başlamış durumda. Ancak sonraki model, farklı bir kod adıyla anılmayacak, tıpkı akıllı...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin