30.06.2022

HABER ÖZETI

  • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Avrupa Birliği'nin (AB) ülkesinin petrol ve gaz piyasalarına uyguladığı yaptırımları ekonomik intihar olarak nitelendirip Rusya'nın kendi çıkarlarına göre davranacağını ifade etti.

  • Putin, başkent Moskova'da, hükümet ve bazı şirket yetkilileriyle petrol sektörüne ilişkin gerçekleştirdiği toplantıda değerlendirmelerde bulundu.

  • Ukrayna konusuna değinen Putin yine dikkat çeken ifadeler kullandı.

  • Güvenliğimiz konusundaki meşru endişelere rağmen mümkün olan her fırsatta Kiev liderliğindeki Neo Naziler cesaretlendirildi.

17/05/22 17:59

Putin'den Avrupa'nın enerji yaptırımlarına 'ekonomik intihar' eleştirisi

MOSKOVA (AA) -Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Batılı ülkelerin enerji sektöründe attığı dengesiz adımlar sayesinde Rusya'nın petrol ve doğal gaz gelirlerinin arttığını belirterek "Rus enerji kaynakları da başka bölgelere kayacak. Bu tür bir ekonomik intihar, elbette...

Haber Zamani ·

Putin'den Avrupa'nın enerji yaptırımlarına 'ekonomik intihar' eleştirisi

Haber Zamani

Putin AB’nin enerji yaptırımlarını "ekonomik intihar" olarak nitelendirdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Avrupa Birliği'nin (AB) ülkesinin petrol ve gaz piyasalarına uyguladığı yaptırımları "ekonomik intihar" olarak nitelendirip Rusya'nın kendi çıkarlarına göre davranacağını ifade etti. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin petrol sektörünün...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin