17.08.2022

  • Türkiye E-spor Milli Takımı'nın da aralarında bulunduğu Avrupa grubunda; Almanya, Birleşik Krallık ve Finlandiya gibi ülkeler yer alırken, Amerika grubunda; Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Brezilya ve Kanada bulunuyor.

  • Bu kapsamda oyunseverlerin heyecanla takip ettiği, Tayland'ın başkenti Bangkok'ta düzenlenen PUBG Nations Cup 2022 karşılaşmaları, 16-19 Haziran tarihleri arasında eSports360 iş birliğiyle Tivibu'da ekrana taşınıyor.

  • Asya grubunda; Japonya, Kore, Çin ve Çin Taipei, Asya Pasifik grubunda ise; Tayland, Vietnam, Endonezya ve Avustralya milli takımları etkinliğe katılacak takımlar arasında yerini alıyor.

  • Şampiyon 20 maçta belli oluyor PUBG Nations Cup süresince skor ve sıralama puanlarının bir araya geldiği puan kuralı yapısı kullanılıyor.

16/06/22 16:21

PUBG Nations Cup 2022, Tivibu Spor’da ekrana gelecek

Türk Telekom'un dijital TV platformu Tivibu, Tayland'da düzenlenen küresel PUBG Nations Cup 2022 heyecanına ortak oluyor. Türkiye E-spor Milli Takımı'nın da katıldığı turnuvada 16 milli takım, 4 gün boyunca PUBG: Battleground karşılaşmalarında mücadele edecek. Dijital TV...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin