25.10.2021

  • Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının 2. Ligden 1. Lige çıkış serüveninin gösterildiği video slayt sunumu ile başlayan şampiyonluk gecesi protokol konuşmaları ile devam etti.

  • İnşallah sizin ve Karabüklülerin destekleri ile hem Demir Kartal Spor Kulübümüz hem de diğer spor kulüplerimiz başarılı olacaktır.

  • Belediye Başkanlarımızın yardımları oldu, bundan sonra da olacak, işadamlarımızın yardımları oldu, onlarda biliyoruz arkadaşlarımızın bir kısmını istihdam eden işadamlarımız var onlara da teşekkür ediyoruz.

  • Pandemi nedeniyle seyircinin olmadığı bir ortamda şunu gördük ki arkadaşlarımız karşılarına kim çıkarsa çıksın hepsini yenerek finale gelmişlerdi, bizde şampiyonluk sevinçlerine ortak olduk.

15/09/21 14:07

Protokol şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi

Karabük kent protokolü, namağlup tamamladığı 2.ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile bir araya gelerek kutladı. Demir Kartal Gençlik ve Spor...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin