15.05.2021

HABER ÖZETI

  • Avrupa İlaç Ajansı (EMA) ile ABD Gıda ve İlaç Dairesi'nden (FDA) onay alan aşılar, pek çok ülkede hızla insanlara uygulanıyor.

  • Corona virüsü dünya genelinde hızla can almaya devam ederken, salgını bitirmek için en büyük umut aşılama kampanyalarında.

  • Pfizer CEO'su Albert Bourla konuşma yaptığı bir panelde, muhtemel bir senaryo, muhtemelen altı ila 12 ay arasında üçüncü bir doza ihtiyaç duyulacağı ve oradan sonra yıllık yeniden aşılama olacağı.

  • COVID-19'a karşı aşılanmalar sürüyor, bir taraftan da virüse ve varyantlarına karşı korumayı sürdürmek için ek takviye aşılarının gerekip gerekmeyeceği sorusu soruluyor.

16/04/21 14:18

Pfizer CEO'sundan COVID-19 Aşısı Hakkında Kafa Karıştıran 3. Doz Açıklaması

COVID-19'a karşı aşılanmalar sürüyor, bir taraftan da virüse ve varyantlarına karşı korumayı sürdürmek için ek takviye aşılarının gerekip gerekmeyeceği sorusu soruluyor. Pfizer, üçüncü bir aşının gerekli olup olmadığını görmek için şu anda testler yapmakta olduğunu açıkladı....

Chip ·

Pfizer CEO’sundan üçüncü doz açıklaması: Aşılar her yıl tekrarlanabilir

Corona virüsü dünya genelinde hızla can almaya devam ederken, salgını bitirmek için en büyük umut aşılama kampanyalarında. Avrupa İlaç Ajansı (EMA) ile ABD Gıda ve İlaç Dairesi'nden (FDA) onay alan aşılar, pek çok ülkede hızla insanlara uygulanıyor. Ancak aşılarda ortaya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin