02.08.2021

HABER ÖZETI

  • İlk kez İstanbul'da ve Beykoz Belediyesi'nin ev sahipliğinde, ilçenin doğa ve tarih dolu atmosferinde yapılacak Turkcell GranFondo 2021, sosyal mesafe kurallarına uygun, sağlık önlemleri artırılmış olarak gerçekleşecek.

  • Yoros Kalesi-Polonezköy parkuru Beykoz'un mavi ve yeşille kaplı turistik manzaralarının eşlik edeceği yarışın startı Beykoz Belediyesi önündeki Expo Alanı'ndan verilecek.

  • Bozhane Yolu Sokak 31.Beykoz Yolu Caddesi 32.Dünya Caddesi 33.Seyri Caddesi 34.Polonezköy Sokak 35.Kazım Karabekir Caddesi 36.Şehit Cengiz Caddesi 37.Şehit Aziz Caddesi 38.Prof.

  • Elmalı Yolu Sokak 42.Kirazlı Yayla Yolu Caddesi 43.Birinci Dede 44.Beykoz Elmalı Yolu Caddesi 45.Mehmet Yavuz Caddesi 46.

10/06/21 23:32

Pazar günü bu yollar kapalı olacak

İlk kez İstanbul’da ve Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde, ilçenin doğa ve tarih dolu atmosferinde yapılacak Turkcell GranFondo 2021, sosyal mesafe kurallarına uygun, sağlık önlemleri artırılmış olarak gerçekleşecek. Yarışın startı Beykoz Belediyesi önündeki Expo Alanı’ndan...

Türkiye Gazetesi ·

Beykoz’da bazı yollar pazar günü kapalı olacak

Dünya çapında popüler yol bisiklet yarışı serilerinden Turkcell GranFondo İstanbul yarışları 13 Haziran Pazar günü Beykoz'da yapılacak. 15 ülkeden yaklaşık bin bisikletseverin katılacağı etkinlik dolayısıyla ilçedeki bazı cadde ve yollar kapalı olacak. İlk kez İstanbul'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin