24.06.2021

  • Oyuncuların Desteklendiği Bir Topluluk Oyun dünyasına sadece oyuncuların belirli ekipmanlarla vakit geçirdiği bir sanal dünya gözüyle bakmak yanlış olur.

  • Oyun severlerin oyuna dair içerikler oluşturabileceği ve onlara kolaylıkla ulaşabileceği Clan'da, oyuncular Casper Excalibur tarafından desteklenen bol ödüllü turnuvalara da rahatlıkla katılabilecek.

  • Efsanelere yakışan gücü arkasına alan oyuncuların oyun deneyimini bir kültür olarak yaşayacakları bu oyuncu topluluğu, oyun dünyasına ve oyunculara yeni heyecanlar katmaya hazırlanıyor.

  • Oyuncuların bir topluluk içerisinde birbirleri ile iletişim halinde olmalarına ve yeni takımlar oluşturmalarına yardımcı olan Clan, oyuncuları Discord sunucularında bir araya getiriyor.

03/05/21 19:04

Oyun Dünyasının Türkçe İçerik Hasreti Son Buluyor!

Nihayet oyun dünyasının nabzının tamamen oyuncular tarafından tutulacağı ve oyun kültürünü doya doya yaşayacakları bir topluluk oluşuyor. Oyun tutkunlarının e-spora dair tüm gelişmelere ulaşabileceği, en yeni oyunlardan en yeni donanımlara kadar birbirinden farklı dopdolu...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin