27.01.2022

HABER ÖZETI

  • Denizli'nin Çardak ilçesine 3 kilometre kala yolcu otobüsü ve tırların karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

  • Kazada yaralanan Serkan Kayaaltı, Kamil Usta, Adnan Başak ve Bilal Altındaş Afyonkarahisar ile birlikte Denizli'deki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

  • Kaza, Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesi çıkışında sabah 04.10 civarında meydana geldi.

  • Bölgeye gelen sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken, ekipler otobüste hostes olarak çalıştığı öğrenilen Selma Tekol isimli kadının öldüğünü belirledi.

26/11/21 09:23

Otobüs ve tırların karıştığı zincirleme kazada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı

Denizli'nin Çardak ilçesine 3 kilometre kala yolcu otobüsü ve tırların karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Yolcu otobüsündeki 31 yolcu tedaviyi kabul etmeyerek hastaneye gitmedi. Kaza, Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesi çıkışında sabah 04.10...

Istanbulhaber ·

Otobüs ve tırların karıştığı zincirleme kazada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı

Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü ve tırların karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Yolcu otobüsündeki 31 yolcu tedaviyi kabul etmeyerek hastaneye gitmedi. Kaza, Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesi çıkışında sabah 04.10 civarında meydana geldi....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin