21.05.2022

  • Osmanlı Ocakları Genel Başkan Başdanışmanı Murat Canpolat, bir televizyon programında Osmanlı Ocakları Genel Merkezi hakkında açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı'ya yaptığı yazılı açıklama ile cevap verdi.

  • Canpolat açıklamasında, Kendisinin bir zamanlar yönetimin tasfiye makamında olduğunu iddia ederek şu anki konumunu dahi eski makamına isnatla kuvvetlendirme çabasında olan şahsiyetler, bizi kendilerine hedef yapmışlar.

  • Osmanlı Ocakları, 15 Temmuz'dan evvel de FETÖ karşısında yer alırken de, 15 Temmuz'da sokakta iken de bu açıklamayı yapanlar bizim kadar cesur olabilmişler midir?

  • 15 Temmuz'dan hemen önce ocağımızı hedef alan Davutoğlu, 15 Temmuz gecesi AK Parti Genel Merkezi'nin Genel Başkanımız Kadir Canpolat'ın bizzat nöbetiyle korunduğunu biliyor mu?

27/01/22 22:19

Osmanlı Ocakları’ndan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yamalı’ya tepki

Osmanlı Ocakları Genel Başkan Başdanışmanı Murat Canpolat, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı'ya tepki göstererek, "Şimdiye kadar elde ettiği tüm itibarları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan alan Gelecek Partisi yönetimindeki zat, şimdi hangi itibar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin