28.06.2022

  • Osmaniye Belediyesi tarafından yapılan yağmur suyu alt yapı çalışmaları kapsamında sel baskınları ile cadde ve sokaklarda su göllenmeleri yaşanmayacağı bildirildi.

  • Konumu itibariyle şehrin stratejik noktasında olan Fakıuşağı Mahallesinde yaşanabilecek tüm sel taşkınlarına karşı çift hat döşenerek yağmur sularının Karaçay dere yatağına deşarj olması sağlanacak.

  • Yağışlardan kaynaklı yaşanılan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak için durmaksızın çalışıyoruz diyen Belediye Başkanı Kadir Kara, Şehrimizin geleceği ve hemşerilerimizin refahı için projelerimize durmadan devam ediyoruz.

  • Allah'ın izniyle özellikle alt yapı yatırımlarımız tamamlanınca Mimar Sinan ve Fakıuşağı mahallerimiz başta olmak üzere tüm şehrimizde alt yapı sorununu çözmüş olacağız diye konuştu.

12/05/22 09:38

Osmaniye’de sel ve su baskınlarına önlem

Osmaniye Belediyesi tarafından yapılan yağmur suyu alt yapı çalışmaları kapsamında sel baskınları ile cadde ve sokaklarda su göllenmeleri yaşanmayacağı bildirildi. Osmaniye Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, alt yapı projesi olan yağmur suyu alt yapı çalışmaları kapsamında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin