27.10.2021

HABER ÖZETI

  • Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından 7. Hayme Ana Bacıbey Ödül Töreni düzenlendi.

  • Ayrıca Yıldırım Belediyesi'nin desteklediği, Zeyniler Çalıkuşu Kadınları Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Yıldırım Kadın Girişim Üretim ve İşletme Kooperatifi de ödül aldı.

  • Kadınların sosyal hayata ve istihdama eşit katılımını sağlayan proje ve hizmetleriyle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Osmangazi Belediyesi, törende ödül alarak kadınlara verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu.

  • Kadının toplumun temel taşı olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım'da hayata geçirdiğimiz onlarca proje içinde belki de bizim için en özel olanı kadın girişimcilik merkezlerimiz.

16/09/21 17:09

Osmangazi’ye Hayme Ana Bacıbey Ödülü

Kadınlara yönelik çalışmaları ve sağladığı destekler ile yerel yönetimler arasında öncü ve örnek olan Osmangazi Belediyesi, kadınların üretmesine ve bu ürünleri satışa sunarak gelir elde etmesine yönelik çalışmaları ile Hayme Ana Bacıbey Ödülleri töreninde ödüle lâyık görüldü. Bacıbey...

Istanbulhaber ·

Hayme Ana Bacıbey Ödülü Yıldırım Belediyesi’nin

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Hayme Ana Bacıbey Ödülü'ne lâyık görüldü. Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından "7. Hayme Ana Bacıbey Ödül Töreni" düzenlendi. Almira Otel'deki ödül törenine AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Yıldırım Belediye Başkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin