10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Osmaneli Belediyesi Çocuk Kulübünün 60 öğrenciye hizmet verdiğini anlatan Başkan Şahin, Çocuklarının okulumuzda devam etmesini isteyen velilerimiz için eğitimlerimiz devam edecek.

  • Hızla sanayileşme ile büyüyen Osmaneli için belediyemiz her türlü yatırımı planlıyor ve tedbirleri alıyor dedi.

  • Yeni yaptığımız ve Eylül ayında hizmete girecek 200 kişilik çocuk kulübümüzle velilerimize çok daha güçlü eğitimi sunacağız.

  • Osmaneli'ne kurulacak fabrikasında görev alacak yönetici kadrosunun yetiştirilmesi için geçici olarak Pazaryeri'nde eğitim alacak personel talebinde bulundular.

24/06/22 11:03

Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıların gözdesi oldu

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçelerindeki Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıların gözdesi olduğunu anlatarak, "Osmaneli'nde en az yeni 2 bin 500, 3 bin çalışana ihtiyaç duyulacak. Hızla sanayileşme ile büyüyen Osmaneli için belediyemiz her türlü yatırımı planlıyor...

Istanbulhaber ·

Çocukların yıl sonu gösterisi büyük beğeni topladı

Osmaneli Belediyesi Çocuk Kulübü 2021-2022 öğretim dönemi yıl sonu töreni çocukların görkemli gösteri ile sona erdi. Osmaneli Belediyesi Sakarya Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve veliler katıldı. Osmaneli Belediyesi Çocuk Kulübünün...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin