30.06.2022

  • Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) 14 Mayısta yapılacak Olağan Genel Kuruluna aday listelerin seçim çalışmaları hızla devam ediyor.

  • Seçime Yeşil Liste ile girecek olan grup adına açıklama yapan Makine Mühendisi Ali İhsan Özdoğan, Türkiye'de ilk olacak bir taahhütte bulundu.

  • Ekip olarak sanayicilere doğrudan fayda sağlayacak projeler üzerinde çalışmayı kendilerine ilke edindiklerini söyleyen Özdoğan, Yoğun çalışmalarımızın sonucunda son derece somut projeler geliştirdik.

  • Enerjiyi kesintisiz hale getireceğiz Yeşil Liste olarak en önemli projelerinden biri olarak Kesintisiz, Kaliteli Enerji sağlamak olduğunu ifade eden Özdoğan, Sanayicilerimizin en muzdarip olduğu konuların başında elektrik kesintileri geliyor.

06/05/22 13:51

OSB seçimlerine doğru

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) 14 Mayısta yapılacak Olağan Genel Kuruluna aday listelerin seçim çalışmaları hızla devam ediyor. Seçime Yeşil Liste ile girecek olan grup adına açıklama yapan Makine Mühendisi Ali İhsan Özdoğan, Türkiye'de ilk olacak bir taahhütte...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin