17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Mayıs ayının başında toplanan Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu ayrıntılı olarak aldığı kararlarla yangınlara karşı alınacak önlemleri belirledi.

  • Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınında söndürme ve soğutma çalışmaları devam ederken Bodrum Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada yangınlarla ilgili çağrı yapıldı.

  • Konuyla ilgili bir yazılı açıklama yapan Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Balıkesir'in geniş orman alanlarına sahip olduğunu, vatandaşlarımızın da ormanların korunması ve yangınla mücadele konusunda duyarlı olduklarını belirtti.

  • Ancak son günlerde özellikle tarım arazilerinde yangın olaylarının sıklıkla yaşandığına dikkat çeken Vali Şıldak Bazı tarlalarda çiftçilerimiz ekinlerini biçtikten sonra kalan anızı yakıyor.

24/06/22 16:21

Orman yangınlarına karşı mücadele seferberliği

Bodrum Belediye Başkanlığı, ilçede çıkabilecek yangınlara karşı dikkatli ve duyarlı olunması çağrısı yaptı. Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınında söndürme ve soğutma çalışmaları devam ederken Bodrum Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada yangınlarla ilgili...

Istanbulhaber ·

Balıkesir’de ormanları komandolar koruyor

Yaz aylarında yangın tehlikesi bulunan orman alanlarında Balıkesir genelinde tüm tedbirler alındı. Mayıs ayının başında toplanan Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu ayrıntılı olarak aldığı kararlarla yangınlara karşı alınacak önlemleri belirledi. Orman Bölge Müdürlüğü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin