16.05.2021

  • Ordu'da korona virüs vaka artışlarından kaynaklı olarak hastanelerin yoğun bakım servislerinde artış söz konusu olduğu, Fatsa ve Ünye Devlet Hastanelerinde rezerv alanlar oluşturulduğu açıklandı.

  • Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan Kovid-19 Pandemisi Değerlendirme Toplantısı'na, Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, ilçe kaymakamları video konferans yoluyla, İl Sağlık Müdürü Dr.

  • Fatih Aydın, Pandemi ile mücadelede alınan tedbirlere uymanın yanında, belirlenen aşı takvimine göre sırası gelen herkes aşısını mutlaka yaptırması da çok önemlidir.

  • Son günlerde vaka sayılarında kısmı bir azalış olduğunu ifade eden Vali Tuncay Sonel, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte vatandaşlarımızın daha dikkatli ve özenli bir davranış içerisinde olacağına inanıyorum.

12/04/21 16:37

Ordu’da yoğun bakım servis sayısı arttırıldı

Ordu'da korona virüs vaka artışlarından kaynaklı olarak hastanelerin yoğun bakım servislerinde artış söz konusu olduğu, Fatsa ve Ünye Devlet Hastanelerinde rezerv alanlar oluşturulduğu açıklandı. Vali Tuncay Sonel'in başkanlığında her hafta yapılan Kovid-19 Pandemisi Değerlendirme...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin