22.05.2022

HABER ÖZETI

  • ANKARA(AA) - Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada,Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in başkanlık ettiği değerlendirme toplantısında,olgunlaşma enstitülerinin masaya yatırıldığı kaydedildi.

  • 523 tasarım tescili ile Adana Olgunlaşma Enstitüsü Türkiye birincisi olurken Antalya, Bursa, İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüleri 500'er tasarım tesciliyle ikinci oldu.

  • Bakanlığımızın fikrî mülkiyet ve sınai haklar konusunda kapasitesinin gelişmesine verdikleri desteklerden dolayı Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof.

  • Bu süreçte olgunlaşma enstitülerinin birer AR-GE merkezi olarak dönüşümlerini destekleyen Emine Erdoğan Hanımefendi'ye şükranlarımı arz ediyorum.

17/01/22 12:43

Olgunlaşma enstitüleri 6 bin 830 ürün için tasarım tescili aldı

ANKARA(AA) - Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in başkanlık ettiği değerlendirme toplantısında, olgunlaşma enstitülerinin masaya yatırıldığı kaydedildi. Enstitülerin daha fazla etkin olması ve üretim kapasitesinin artırılması...

Haber Zamani ·

Olgunlaşma enstitüleri 6 bin 830 ürün için tasarım tescili aldı

Haber Zamani

Olgunlaşma Enstitülerinden rekor tasarım tescili

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, başkanlık ettiği değerlendirme toplantısında olgunlaşma enstitülerini masaya yatırmış ve olgunlaşma enstitülerinin daha fazla etkin olması ve üretim kapasitesini artırma, geleneksel yaklaşımların inovatif şekilde yeniden ele alınabilme imkânlarını...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin