13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ahmed Ben Bella Uluslararası Havalimanı'nda Cezayir Dışişleri Bakanı Ramtane Lamamra ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Oktay, daha sonra Türk işçilerle bir araya geldi.

  • Akdeniz Oyunları Açılış Programı'na katılmak üzere Cezayir'in Oran kentine geldi.

  • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay yaptığı konuşmada, Bu tesis Türk iş insanının Cezayirli kardeşleriyle bir araya geldiğinde neler yapabileceğinin en muhteşem göstergesi.

  • Cezayir'deki Türk yatırımları 5 milyar dolara ulaşmış durumda Oktay konuşmasında, 2021 yılı sonu itibariyle ülkemizdeki firmaların yurt dışında gerçekleştirdikleri yatırımın sermayesi 46,5 milyar dolara ulaştı.

25/06/22 22:41

Oktay, Cezayir'de çalışan Türk işçilerle görüştü

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "2021 yılı sonu itibariyle ülkemiz firmalarının yurt dışında gerçekleştirdikleri yatırımın sermaye pozisyonu 46,5 milyar dolara ulaşmıştır." dedi.

Son haberler ·

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: “Cezayir’deki Türk yatırımları 5 milyar dolara ulaşmış durumda”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 19. Akdeniz Oyunları Açılış Programı'na katılmak üzere geldiği Cezayir'de Türk işçilerle görüşerek, "Cezayir'deki Türk yatırımları 5 milyar dolara ulaşmış durumda" dedi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'yi temsilen 19. Akdeniz...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Cezayir’de

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 19. Akdeniz Oyunları Açılış Programı'na katılmak üzere Cezayir'e geldi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'yi temsilen 19. Akdeniz Oyunları Açılış Programı'na katılmak üzere Cezayir'in Oran kentine geldi. Özel uçakla Ahmed...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin