27.05.2022

  • İşletme Müdürü Levent Morkan tarafından yapılan genel bir bilgilendirmenin ardından İşletme Şefleri tarafından şeflik bazında hazırlanan yıllık iş programları ve izlenecek yol haritası anlatıldı.

  • Toplantının sonunda konuşan Bölge Müdürü Halil Oflu, Ormancılık mesleğinin bilgi ve birikimlerine sahip, işini seven, genç ve dinamik bir ekibe sahibiz.

  • Diktiğiniz her fidanın, serptiğiniz her tohumun topraklarımızı bereketlendireceğini suyumuzu berraklaştıracağını ciğerlerimize çektiğimiz havayı temizleyeceğini ve her canlı türünün yaşamına dokunacağını unutmayınız.

  • 2021 yılı programında belirlenen hedeflere ulaşılması nedeniyle kazanılan başarıya üstün performans göstererek katkı sağlayan personele teşekkür belgeleri verildi.

17/01/22 20:05

Oflu: "Emeksiz değer, değersiz emek olmaz"

Taşova Orman İşletme Müdürlüğü, 2022 iş programı doğrultusunda başlatılan ormancılık faaliyetleriyle ilgili izlenilecek yol haritası değerlendirildi. Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu tarafından işletme müdürlükleri ziyaret edilip 2022 yılı iş programı ve planlarına yönelik...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin