20.01.2022

HABER ÖZETI

  • Edirne'ye bağlı Musabeyli köyünde bulunan mesire alanında yağmur sularının birikmesini ve yağış sonrası oluşan çamuru fırsat bilen off-road tutkunlarının doğayla mücadelesi mücadelesi nefes kesti.

  • Off-road tutkunu Günkut Arda, büyük bir keyifle bu sporu yaptıklarını belirterek, Çok zorlayacak arazimiz yok aslında ama zorlanmak güzel.

  • Bu spor kesinlikle ekip işidir 3 yıldır Off-road sporu ile uğraştığını ifade eden Ali Akyasan, Doğayı sevdiğimiz için doğada spor yapmayı da seviyoruz.

  • Son günlerdeki yağışlarla sporcuların tam da istediği şekilde olan Eyüpsultan'da bulunan Çiftalan parkurunda onlarca modifiyeli arazi aracı çamurun içinde dans edercesine manevralar yaparak ilerledi.

06/12/21 11:14

Off-road tutkunları nefes kesti

road tutkunlarının çamurla mücadelesi adeta nefes kesti. Edirne'ye bağlı Musabeyli köyünde bulunan mesire alanında yağmur sularının birikmesini ve yağış sonrası oluşan çamuru fırsat bilen off-road tutkunlarının doğayla mücadelesi mücadelesi nefes kesti. Off-road araçlarının...

Istanbulhaber ·

İstanbul’da Off-road nefes kesti

Off-road sporu tutkunları İstanbul'da bir araya geldi. Eyüpsultan Çiftalanda bulunan parkurda araçların zorlu yolculuğu havadan görüntülendi. Çamura batan araçlar yine arkadaşları tarafından çekilerek kurtarıldı. Güngören Belediyesi Off-road sporu tutkunları için Aziz Paşa...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin