20.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kayıhan Pala, Yetkililer bu konuda önlem almalı, kirliliği kaynakta yok etmek üzere bilimsel eylem planları hazırlanmalı çağrısında bulundu.

  • Geçtiğimiz günlerde de hava izleme istasyonumuz Çevre Şehircilik ve İklim Değişikli Bakanlığı'nın web sayfasında Bursa-Nilüfer adıyla yayına girdi.

  • Nilüfer'de 2021 yılı hava kalitesi izleme çalışması sonuçlarını ve su analizleri sonuçlarını Nilüfer Belediyesi Halk Sağlığı Danışmanı Prof.

  • Nilüfer'in hava ve su kalitesini uzun yıllardır takip altında tuttuklarını belirten Başkan Erdem, kentin yıllardır hava kirliliği konusunda iyi bir durumda olmadığını ifade etti.

27/01/22 15:36

Nilüfer’in hava kirliliği ve su analizi sonuçları açıklandı

Nilüfer Belediyesi'nin 2021 yılı hava kalitesi ve içme suyu kaynaklarının analiz sonuçları kamuoyuna açıklandı. Hava kirliliğinin giderek arttığına dikkat çeken Nilüfer Belediyesi Halk Sağlığı Danışmanı Prof. Dr. Kayıhan Pala, "Yetkililer bu konuda önlem almalı, kirliliği...

Istanbulhaber ·

Nilüfer’in hava kirliliği ve su analizi sonuçları açıklandı

Nilüfer Belediyesi'nin 2021 yılı hava kalitesi ve içme suyu kaynaklarının tahlil sonuçları kamuoyuna açıklandı. Hava kirliliğinin giderek arttığına dikkat çeken Nilüfer Belediyesi Halk Sağlığı Danışmanı Prof. Dr. Kayıhan Pala, "Yetkililer bu konuda tedbir almalı, kirliliği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin